MAGNESOR – magneesiumkloriidiõli


Kaitse rakkudele ja südamele

Magneesium on väga oluline mineraal, mis aitab meie organismil paraneda seesmiselt, sest tal on rakkusid taastav toime ning ta osaleb väga laiaulatuslikult keha paljudes talitlustes. Peaaegu igal eestlasel on erineva raskusastmega magneesiumipuudulikkus.

Magneesiumkloriid sobib hästi mitmeotstarbeliseks kasutuseks. Eneseravis kasutades on ta kiiretoimeline ja turvaline.

Magneesiumi vajatakse näit.:

organismi paranemiseks – magneesiumil on rakkusid taastav toime;
kaltsiumi imendumiseks;
südame-veresoonkonna talitluseks;
närvisüsteemi rahustamiseks ning une parandamiseks.
lihaskrampide ja vanadusest tingitud probleemide ennetamiseks;
psoriaasi, akne ja muude nahahaiguste raviks;
juuste ning küünte tugevdamiseks;
toksiinide kehast kõrvaldamiseks.

Magneesiumi puudumisel võivad olla kaugeleulatuvad tagajärjed tervisele.

Magneesiumipuudus tõstab vähkihaigestumise riski (enamusel vähihaigetel on tuvastatud magneesiumipuudulikkus).
Operatsioonijärgsete tüsistuste oht on tunduvalt väiksem, kui organismi magneesiumitaset on ennem ning pärast operatsiooni jälgitud ning normis hoitud.
Magneesiumist on abi diabeedi ning ainevahetusprobleemide ravis. Magneesiumita ei suuda kõhunääre toota piisavalt insuliini veresuhkru tasakaalustamiseks.
Magneesiumi funktsioon on “õlitada” ning toita südamelihast. Tähtsaim roll on tal siiski südamelihase lubjastumise vältimisel. Paljud südameatakid saavad alguse magneesiumipuudusest.
Magneesium tasakaalustab kolesterooli ning on vajalik endokriinsüsteemi funktsioneerimiseks.
Magneesium ravib stressi ning depressiooni ning pidurdab nende teket.
Kaltsiumi tarbimine ilma magneesiumita põhjustab rohkem kahju kui kasu. Kui kaltsium ei imendu, võib ta ladestuda kuhu tahes inimese kehas. Liigestesse kogunenud liigne kaltsium põhjustab artriiti, südames ahendab veresooni ning võib põhjustada südamehaigusi. Terves rakus peab olema kõrge magneesiumisisaldus ning madal kaltsiumisisaldus.

Tähtis mineraalaine sportlasele.

Magneesium on väga oluline mineraalaine sportlase toitumises. Kõrgendatud ainevahetuse ning lihaskoormuse tulemusena eraldub magneesium sportlase organismist kiiremini ning suuremas koguses, kui muudel inimestel. Selle tulemusena väheneb ainevahetuse tõhusus ning tõusevad hapnikukulutus ja pulss.

Kasu Magnesorist

Magnesori kasutamine on turvaline, üledoosiohtu ei ole. Magnesor imendub nahalt kiiresti ja tõhusalt otse vereringesse, kust rakud võtavad kasutusse just selle võrra magneesiumi kui palju organism vajab. Magnesor on puhtaim ning kõige paremini imenduv magneesiumitoode. Naha kaudu imenduv magneesium ei koorma maksa, neerusid ning soolestikku. Suukaudselt sissevõetud magneesiumist suudab organism ära kasutada vaid alla poole. Magnesori kasutamine ei põhjusta ka kõhulahtisust võrreldes suukaudselt tarbitud magneesiumiga.
Magnesor-magneesiumkloriidõli kasutamine

Magnesori pihustatakse veidi nahale ja hõõrutakse sisse, kuni see on imendunud. 20 minuti pärast on magneesium täitnud oma ülesande. Hea on siiski jätta magneesium nahale võimalikult pikaks ajaks. Magnesor sobib hästi kasutamiseks enne magamaminekut, mil ta saab mõjuda kogu öö.
Kui nahk reageerib valulikult, võib magneesiumiõli lahjendada veega, kuni nahk harjub. Magneeiumiõli võib pihustada igale poole (vältida tuleb silmi ning limaskestasid – vajadusel saab magneeiumiõli kohe maha loputada puhta veega). Mõistlik on kasutada Magnesori peale dushi all käimist ning sauna, siis on nahk kõige vastuvõtlikum. Ca 10 pihustamist korraga on piisav.

Koostis: vesi, magneesiumkloriid. Magneesiumisisaldus 31 %. 1 teelusikatäis magneesiumiõli sisaldab 2 grammi magneesiumi. Valmistaja: Ancient Minerals.

Magnesor – loodusest, puhtalt.

Magnesor – magneesiumkloriidiõli on puhtaim teadaolev vedel magneesiumilahus.See farmatseutiliselt kvaliteetne lahus on pärit 1600 – 2000 meetri sügavuselt. Piirkonnast, mis on olnud muistne Zechsteini merepõhi – praeguse Madalmaade põhjaosas. See iidne merevesi on säilinud puhtalt ja puutumatult õhu ja merevee reostuse poolt 250 miljonit aastat. Tootmisprotsess toimub kõrgete kvaliteedistandardite kohaselt ja on sertifitseeritud rahvusvaheliste ISO 9001 ja ISO 14001 sertifikaatidega.

Magneesiumi terapeutiline väärtus terve hulga haiguste ennetamisel.

1. Ärevus, äng ja paanikahood. Magneesium aitab hoida adrenaliini stressihormoone kontrolli all.

2. Astma. Magneesiumipuudus süvendab nii bronhiaalseid spasme kui histamiini vabanemist organismis.

3. Vereklombid. Magneesium reguleerib vere tihedust ilma kõrvaltoimeteta ning hoiab ära klompide tekke.

4. Soolehaigused. Magneesiumipuudus aeglustab soolestikku, mis omakorda põhjustab kõhukinnisust, tekitades toksilisi reaktsioone ja koliiti ning raskendades toitainete imendumist.

5. Põiepõletik. Põie spasmid ägenevad magneesiumi puudulikkusel.

6. Depressioon. Seratoniin – “tujutõstja” sõltub magneesiumist.

7. Organismi puhastamine. Magneesiumi oluline roll on kehasse kogunenud raskete metallide väljaviimine.

8. Diabeet. Magneesium hõlbustab insuliini eritumist, kiirendades suhkru metabolismi. Ilma magneesiumita ei suudaks insuliin tarnida glükoosi rakkudesse.

9. Väsimus. Magneesiumivaegusega patsiendid kurdavad tavaliselt väsimuse üle, kuna kümned organismi ensüümsüsteemid toimivad puudulikult. Magneesiumipuuduse esimene sümptom ongi väsimus.

10. Südamehaigused. Magneesiumipuudulikkus on tavapärane südamehaigusi põdevatel inimestel. Nagu iga teine lihas, vajab ka südamelihas magneesiumi.

11. Kõrge vererõhk. Magneesiumi vähesus põhjustab kolesterooli tõusu.

12. Hüpoglükeemia. Magneesium hoiab veresuhkrut kontrolli all.

13. Unetus. Und reguleeriva melatoniini tootmine organismis on häiritud piisava magneesiumita.

14. Neeruhaigused. Magneesiumivaegust seostatakse ateroskleroosse neerupuudulikkusega.

15. Peavalud. Serotoniini tasakaal sõltub magneesiumist. Serotoniinipuudus tipneb migreeni ning depressiooniga.

16. Musklite seisukord. Fibrosiit, fibromüalgia, lihaskrambid, silmalaugude tõmblemine ning krooniline kaela- ja seljavalu võivad olla magneesiumipuudulikkuse tagajärjed ning neid saab leevendada magneesiumiõliga.

17. Närviprobleemid. Magneesium leevendab perifeerse närvisüsteemi häireid kogu organismis, samuti pearinglust.

18. Günekoloogilised ning sünnituseelsed ning -järgsed probleemid. Magneesium aitab ära hoida premenstruaalset sündroomi ning menstruatsioonivalusid ning leevendab emaka
kokkutõmbeid raseduse ajal. Magneesiumit (kas õlina või toidulisandina) soovitatakse tarbida naistel raseduse ajal.

19. Osteoporoos. Kaltsiumi ning D-vitamiini kasutamine ilma tasakaalustava magneesiumi kasutamiseta põhjustab veelgi suuremat magneesiumipuudulikkust, mis toob kaasa hulga negatiivseid tagajärgi luude tervishoiule. 20. Raynaud sündroom. Magneesium lõdvestab spastilisi veresooni, mis põhjustavad näppude tundetust ning valu.

21. Hambakaaries. Magneesiumipuudulikkus põhjustab ebatervislikku fosfori ning kaltsiumi balanssi süljes, mis lõhub hambaid.

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.