Tellimuse vormistamine

Tellimuse koostamiseks valige toodete alt soovitud kaubad, märkige kogus ja lisage need ostukorvi. Ostukorvi sisu vaatamiseks valige “Vaata ostukorvi”. Seal on võimalus vajadusel muuta või kustutada ostukorvi sisu. Kui olete kõik vajalikud tooted ostukorvi lisanud, saate vormistada tellimuse. Selleks täitke ära vajalikud väljad. Kontrollige oma sisestatud andmeid ja vajutage nuppu “esita tellimus”.

Kauba eest tasumine pangalingiga.

Pangalingiga tehtavaid makseid vahendab Maksekeskus AS.
Boss Trading OÜ on kliendi isikuandmete vastutav töötleja. Boss Trading OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.”

Kauba eest tasumine pangaülekandega

Valides tasumise viisiks pangaülekande, saadetakse Teie e-posti aadressile arve, mille palume tasuda 2 tunni jooksul. Kaubale lisandub postikulu, mis kajastub ka saadetud arvel.

Ostetud kauba eest palume tellimuse summa kanda üle arvel näidatud arvelduskontole kasutades pangaülekannet. Arve tasumisel palume kindlasti märkida selgitusse tellimuse number. Tellimuse numbrile eelneb # sümbol ja selle märkimine ei ole vajalik. Tellimus täidetakse peale arve tasumist. Aksepteeritav valuuta on Euro.

NB! Kui tellimuse kinnitus ei ole 30 minuti jooksul peale tellimuse esitamist teie e-posti jõudnud, palun teavitage meid sellest kas telefoni või e-posti teel.

Tarneaeg ja transport

Tarneaeg on 1-3 tööpäeva. Argipäevadel tellitud tooted postitame üldjuhul samal päeval, kui makse on laekunud enne kella 14.00. (hiljemalt järgmisel tööpäeval).
Nädalavahetusel tellitud tooted postitatakse esmaspäeval. Klientide heaolu on meile äärmiselt tähtis ja seega toimub kaupade saatmine alati esimesel võimalusel.
Kui tarne peaks mingil põhjusel viibima, teavitame teid sellest kindlasti.

Kauba kättetoimetamine toimub Eesti Posti, SmartPOST`i ja DPD vahendusel. Kui valite postitamiseks Eesti Posti, peaksite saama oma postkasti teate, et Teile on tulnud pakk, mille saate kätte oma elukohajärgsest postkontorist. Kui valite kauba kättesaamiseks Smart POST`i / DPD, saate lisada tellimusvormi info, millisest pakiautomaadist soovite kauba kätte saada. SmartPOST / DPD ga tellijad saavad kauba kätte üldjuhul 2 tööpäeva jooksul peale arve tasumist.

Juhul, kui 5 päeva möödudes ei ole teile pakiteadet tulnud, võtke meiega koheselt ühendust!

Kauba tagastamine ja garantii.

Kasutajal on õigus tellitud kaubad tagastada kaupmehele 14 päeva jooksul alates kaupade kättesaamisest. Kaupade tagastamiseks võtke palun meiga ühendust. Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis ja ei tohi olla kasutatud (vastavalt EV VÕS-le)

Privaatsuspoliitika ja turvalisus 

Kasutame Teie isikuandmeid (nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimise ostuprotsessis ja klienditeeninduses. Kõiki www.looduskaup.ee e-poe külastuse ja ostude käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalselt ega avaldata kolmandatele osapooltele. Erandiks on posti- ja kullerteenuseid pakkuvad ettevõtted, kellele edastame kliendi kontaktandmed kauba kohaletoimetamiseks.

www.looduskaup.ee lehekülg kasutab turvaprotokolli, mis tähendab, et internetiühendus Teie arvuti / nutiseadme ja www.looduskaup.ee lehekülje vahel on krüpteeritud, tehes isikuandmete kaaperdamise pahatahtlike inimeste poolt praktiliselt võimatuks.